otel temizliği

Temizlik konusu her zaman önemli konulardan birisi olmuştur. Çünkü, havada yaranan ve bize gelen tozlar, kirler evimize ve nefesimize doğru yolculuk yapıyor. Tabi ki, sağlığımıza önem verdiğimiz için temizlik yapmak şart. Ev gibi küçük yerlerin temizlenmesi ne kadar kolay ve daha hızlı olsa da büyük yerler daha zahmet talep ediyor. Öncelikle kendinize iyi bir temizlik şirketi bulmanız gerekiyor.

Arma Temizlik Şirketi

Arma temizlik şirketi olarak sizlere Endüstriyel Temizlik, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Otel Temizliği, Banka Temizliği ve diğer hizmetleri sunuyoruz. Uzmanlık alanımız olan temizlik konusunda diğer firmalardan daha fazla hizmet ve özelliklerimiz bulunuyor.

1. Profesyonel Web Sitemiz
2. Yerleşim Bölgemiz
3. Uygun Fiyatlarımız

Ofis Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle ofisin çok geniş kapsamlı bir yer olması ve çok fazla çalışanın bulunması nedeniyle çok kirlenmesinin karşısı alınamıyor. Ancak Arma Temizlik şirketi olarak ofisinizi profesyonel çalışanlarımız tarafından ter-temiz bir ofis yapacağız. Ofis temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi camları, koltuklar, masalar, merdivenler ve diğer bölgeler olacaktır. Ancak en önemli noktalar üste bulunan 4 noktalardır. Çünkü, ofiste çok kişi olduğu için en hızlı kirlenen bölgeler o kısımlar oluyor.

Camlar Nasıl Temizlenmelidir?

Camları temizlerken dikkat etmeniz gereken 3 detay bulunuyor.
1. Kullandığınız Temizlik Ürünleri
2. Kullandığınız Temizlik Ürünlerinin Son Kullanma Tarihi
3. Kullandığınız Temizlik Cihazları
Kullandığınız temizlik ürünlerinin orijinal olması ve son kullanma tarihinin doğru olması her zaman önemlidir. Sağlık ve hijyen konusunda büyük sıkıntılar yaratabilir. Kullandığınız temizlik cihazlarının da temizlik konusunda sıkıntıları büyük. Temizlenmeyen bölgeleri ancak iyi performans sağlayan cihazlarla temizlenmelidir.

 

Koltuk Ve Masalar Nasıl Temizlenmelidir?

Koltuk ve masalar çok hızlı ve fazla kirlendiği için hijyen konusunda en önemli noktalardan biri. Bu yüzden eldivenle temizlemek ve gerçek temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Koltukları temizlerken hep yanınızda bez olmalıdır. Temizledikten sonra bir defa yüz kısımdan bezle temizleyin.

 

Merdivenler Nasıl Temizlenmelidir?

Merdivenlere çok çıkılıp inildiği için ayakkabınız tozları merdivene toplanır. Her ne kadar siz temizlemeğe çalışsanız da tozlar kalır. Merdiven temizlemek için profesyonel ürünler gerekiyor. Ne kadar da yüz kısımdan temizlik yapsanız da merdivenin yan ve alt kısımları hep tozlu kalıyor.

Arma Temizlik şirketi olarak sizlere yüksek temizlik, uygun fiyat, profesyonel araçlar ve güler yüzlü çalışanlar sunacağız.