inşaat sonrası temizlik

Antalya inşaat sonrası temizliği Yeni yapılan Antalya’da evlerde inşaatlarda inşaat işi  bittikten sonra temizlik aşaması oldukça yoran bir iş,yükü olmaktadır. İnşaatı yeni bitmiş evlerin gerekli hijyen seviyesine ulaştırılabilmesi ve inatçı inşaat pisliklerinin yok edilmesi için inşaat sonrası temizliği yapan profesyonel ekiplerden yardım almak işi daha kolay bir hale getirecektir. Profesyonel bir şekilde yapılan inşaat temizliği, daha hızlı sonuç verirken aynı zamanda daha iyi sonuçlar alınmasını da sağlayacaktır.

Sektörde profesyonel temizlik hizmeti veren firmamızın temizlik hizmetlerinden bir tanesi de inşaat sonrası temizlik hizmeti olmaktadır. Tam ekipmanı ve %100 hijyen sağlayan temizlik ürünleri ile inşaat sonrası temizlik hizmetini sizlere sunan firmamız, inşaat sonrasında yaşam alanınızın en kısa sürede sizler için yaşanabilir olmasını da sağlamaktadır.

Çıkmayan İnşaat Kalıntılarına Son Veriyoruz

inşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrasında oluşan kir ve tozlara ek olarak çoğu zaman pencere, kapı ve yer döşemesi gibi yerlerde çıkmamak için direnen kirler meydana gelmektedir. Özellikle doğrama pencerelerin kenarlarında kalan etiketler çoğu zaman ev usulleri ile çıkartılmaya çalışılırken adeta işkence haline gelmektedir. İşte tam da bu noktada firmamızın profesyonel ekibi imdadınıza yetişmektedir.

İnşaat sonrası temizlikte sektörde işinin en iyisi olan ekiplerimiz, çıkmamak için inat eden tüm kir ve kalıntılara karşı ummalı bir mücadele başlatarak hepsini bertaraf etmektedir. Temizlik sırasında kesin temizlik sonucu veren araç ve gereçler kullanan ekiplerimiz, aynı zamanda kimyasal olmayan ancak bir o kadar da yüksek temizleyici seviyeye sahip olan temizlik ürünleri kullanarak inşaattan sonra oluşan ve gözle görülmeyen kirlerin de temizlenmesini sağlamaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlikte İddialıyız

İnşaat sonrası temizlik hizmeti sunan firmamız, hizmet kapsamını sadece ev ve iş yeri gibi yaşam alanları ile sınırlı tutmamaktadır. Profesyonelliği ve donanımlı alt yapısı ile her alanda inşaat sonrası temizlik hizmeti sunan ekiplerimiz, sizlere geniş hizmet portföyü ile karşılamaktadır.

Ev ve iş yeri gibi alanların yanı sıra aynı zamanda firmamız, inşaat sonrası merdiven ve apartman temizliği de yapmaktadır. Korkuluklar ve merdivenler gibi alanlarda oluşan inşaat sonrası kirleri de kısa sürede %100 temizleyen personellerimiz, yaşam alanlarınızı sizler için temiz ve sağlıklı bir hale getirerek kaliteden ödün vermemektedir.