ev temizliği

Antalya ev temizliği Alanında lider bir marka olan firmamız; güler yüzlü, güvenilir ve profesyonel temizlik görevlilerine ve dönemin son teknolojisiyle üretilmiş temizlik ekipmanlarına sahiptir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve müşteri odaklı ilkeleri benimsemiş olan firmamız her geçen gün daha geniş bir alanda yayılım göstermekte olup çok daha kaliteli hizmet vermektedir.

Firmamız; ev temizliği, ofis temizliği, merdiven ve apartman temizliği, inşaat sonrası temizliği gibi birçok alanda hizmet vermekte olup her bir alanda üstün performans anlayışıyla öncü bir konuma gelmiştir. Gün içerisinde uğradığınız ya da bulunduğunuz her alanı bakterilerden, kirden ve tozdan arındırmak ve sizlere tertemiz bir yaşam alanı sağlamak için canla başla çalışmaktayız.

Kullandığımız temizlik ürünleri lider markaların en kaliteli ürünleri olup, kullanılan kimyasalların can sağlığını tehdit etmemesi bizler için çok önemlidir. Bu tür kimyasal maddelerin ya da ürünlerin kullanılması esnasında da gerekli önlemlerin alınması, personellerimiz tarafından göz ardı edilmeyecek bir detaydır.

Ev Temizliği

Firmamız ev temizliği alanında oldukça pratik, hızlı ve profesyonel bir hizmet vermektedir. Evdeki her bir köşenin ayrı ayrı tozlarının alınması işlemi, mikrofiber bezlerle gerçekleştirilirken oldukça hızlı bir şekilde süpürme ve silme işlemi de gerçekleştirilir. Evinizde silinmedik süpürülmedik köşe bırakmayacak olan temizlik personellerimiz son derece profesyonel bir şekilde kapı pervazlarından cam çerçevelerine kadar derinlemesine bir temizlik vadetmektedir. Evin en hijyenik olması gereken bölümlerinden olan banyo ve mutfaklarda detaylı bir temizlik yapılmaktadır. Mutfak dolapları, banyo dolapları, fayans araları ve lavobalar özenle temizlenmekte olup kire ve toza yer bırakılmaz. Beyaz eşyaların dış temizliği yapılırken aspiretör derinlemesine temizlenir. Ayrıca evdeki tüm avize ve lambalar temizlenir. Duş kabini ve küvet iyice ovalanır, musluklardaki pas akıtılır. Temizlik personellerimiz banyodan çıktıktan sonra su lekesine dair en ufak bir iz bile kalmaz. Profesyonel ekibimize ve ekipmanlarımıza çok güvenmekteyiz. Bölgedeki en kaliteli ve uygun hizmeti veriyor olmamız kalitemizi ikiye katlamaktadır. Siz gönlünüzce kahvenizi yudumlayıp hafta sonunun tadını çıkarırken biz sizler için evinizi yaşam kalitenizi yükseltecek düzeyde bir temizlikle buluşturuyor olacağız.