dış cephe temizliği

Dış Cephe Temizliği

Kapalı mekanlar ile kıyaslandığında dış cephe temizliğinin yapılması daha zor ve amatör temizliklerde oldukça tehlikeli hale gelebilmektedir.

fabrika temizliği

Fabrika Temizliği

Profesyonel temizlik hizmet sektörü son dönemlerde insanlar tarafından son derece ihtiyaç duyulan bir alan haline gelmiştir.

ev temizliği

Ev Temizliği

Alanında lider bir marka olan firmamız; güler yüzlü, güvenilir ve profesyonel temizlik görevlilerine ve dönemin son teknolojisiyle üretilmiş.

inşaat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Temizliği

Yeni yapılan evlerde inşaat bittikten sonra temizlik aşaması oldukça yoran bir iş yükü olmaktadır. İnşaatı yeni bitmiş evlerin gerekli hijyen seviyesine.

havuz temziliği

Havuz Temizliği

Havuz temizliği insan sağlığı açısından büyük önem taşıyan bir durumdur. Havuzun en belirgin olarak dikkat edilmesi gereken konusu.

hastane temizliği

Hastane Temizliği

Sizler de takdir edersiniz ki hastaneler temiz ve hijyen olması gereken yerlerin başında gelmektedir. İnsan sirkülasyonun en yoğun.

Mağaza Temizliği

İnsanların günümüzde para kazanmak için girdiği pek çok sektör bulunuyor be sektörlerden biriside hizmet sektörüdür. Firmamız hizmet sektöründe.

otel temizliği

Otel Temizliği

Temizlik konusu her zaman önemli konulardan birisi olmuştur. Çünkü, havada yaranan ve bize gelen tozlar, kirler evimize ve nefesimize doğru yolculuk yapıyor.

ofis temizliği

Ofis Temizliği

Ofis temizliği diğer birçok alana göre daha dikkat isteyen ve özenle yapılması gereken temizlik alanlarından bir tanesidir. Malumunuz çağımız bir teknoloji.

Merdiven Temizliği

Temizlik konusunda birçok alanda hizmet veren ve öncü olan firmamız apartman ve merdiven temizliği konusunda da sizlere yardım.