Apartman Temizliği İçin Tüm Detaylar

Apartman temizliği belirli periyodik aralıklarda yapılması gereken bir temizlik işlemidir. Özellikle apartman giderlerinde önemli bir kalemdir. Hiç kimse pis bir apartmanda yaşamak istemez. Bu sizin yaşam kalitenizi olumsuz etkiler. Ayrıca çeşitli hastalıklara da neden olur. Onun dışında misafirleriniz sizler hakkında çevrenizde olumsuz bir izlenim bırakır. Bu tür genel temizlik hizmetleri yüzeysel olmamalıdır. Ayrıca bu hizmeti gerekli teknik donanıma ve beceriye sahip olmayan kimseler tarafından alındığı takdirde temizlik işlemi başarılı olmayacaktır. Paranız da boşa gidecektir. Bu yüzden kaliteli ve teknolojik, insan sağlığına uygun ekipmanlar ve eğitimli, tecrübeli personele sahip bir firmanın hizmeti bütün apartman temizliği sorununuzu çözecektir.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev temizliği kadar titiz bir hizmet veren firmamız öncelikle merdivenlerin ve trabzaların tozlarını temizler. Daha sonraki aşamalarda kullanacağı kimyasallar insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Ayrıca asansör içleri, yangın merdivenleri, kapı önleri ve bodrum önü de dâhildir. Su sayaçları, posta kutusu, elektrik gösterge levhaları gibi ayrıntıların temizliği de yapılır. Eğer tavanda örümcek ağı varsa bu ağlar alınır. Bina girişi ve mıntıka temizliği yapılır. Ardından gerekli sayıda eğitimli personelimiz teknolojik ekipmanları kullanarak temizliğe başlar. Bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanı firma kendi getirmektedir. Ayrıca daire kapıları, merdiven korkulukları, varsa dış cam, yangın dolapları gibi yerler de ihtiyaç halinde temizlenir. Ayrıca parfümlüme de ücretsiz olarak yapılır.

Apartman Temizliği İçin Tüm Detaylar

Apartmanları Neden Temizlemek Gereklidir?

Antalya temizlik firmaları arasında önemli yere sahip olan firmamız apartmanları neden temizlemeniz gerektiği konusunda siz değerli müşterilerinin sağlığını korumayı birincil vazifesi olarak seçmiştir. Eğer bu alanlar temizlenmez ise pek çok bulaşıcı hastalık apartmana zamanla yayılır. Özellikle başka alanlardaki mikroplar ortak kullanım alanlarına bulaşır. Bu bölgeleri kullanan aileler, çocuklar bir şekilde bu mikroplarla boğuşmak zorunda kalır. Hijyen ve sağlık açısından çeşitli sorunlara neden olur. Solunum yoluyla taşınan birçok mikrop, bu apartmanda yaşayan bireylerden birine bulaştığı takdir tüm apartmana bulaşır. Ayrıca gerekli hijyen koşulları sağlanmaz ise yaşam kaliteniz düşer. Bu tür istenmeyen durumların meydana gelmemesi için apartmandaki ortak kullanım alanları periyodik aralıklarla profesyonel bir şekilde temizlenmelidir.

Apartman Temizliğini Kimler ve Nasıl Yapmalı?

Antalya Temizlik Şirketleri arasında sağlam bir yeri olan firmamızı tercih etmeniz için çok sayıda nedeniniz. Apartman tezliği için teknolojik ekipmanların yanı sıra insan sağlığına zararlı olmayan kimyasallar ve dezenfektanlara ihtiyaç vardır. Firmamız bu ekipmanları müşterilerine sağlar. Ayrıca bu ekipmanları doğru ve kullanım amacına uygun olarak kullanılmalıdır.  Firmamız siz değerli müşterilerinden ekstradan bir ekipmana ihtiyaç duymaz. Ayrıca büyük bir alan temizleneceği için birden fazla kişiye de ihtiyaç duyulabilir. İşi hakkında gerekli bilgi, beceri ve tecrübeye sahip personelimiz ile beraber siz değerli müşterilerine kaliteli bir hizmet vermekteyiz.